poniedziałek, 17 września 2018

Pożytki z chmury w edukacji

Konferencję, na którą Was zapraszaliśmy, zorganizowali we współpracy z Zespołem Microsoft dla Edukacji nauczyciele bibliotekarze z naszego KPCEN. Ten bardzo interesujący i aktualny temat spotkania przyciągnął wielu słuchaczy - sala była wypełniona do ostatniego miejsca. Co najważniejsze: konferencja była bardzo efektywna.
Zespół Microsoft reprezentowało dwoje bardzo sympatycznych i energetycznych prelegentów: Agata Kapica i Artur Rudnicki, na co dzień nauczyciel informatyki i wicedyrektor Zespołu Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu. Ich wystąpienia zmotywowały niemal wszystkich słuchaczy do wykorzystywania w szkole technologii chmury oraz projektów, programów i platformy społecznościowej przygotowanej dla szkół przez Microsoft.
Współprowadzącymi konferencję byli także nasi nauczyciele bibliotekarze: Agata Safian i Marcin Ćwikliński w ciekawy i zachęcający sposób zaprezentowali Kujawsko-Pomorską Platformę Edukacyjną EDUPOLIS, a nad przebiegiem całości czuwała Dorota Gołębiewska.
ZOBACZ FOTORELACJĘ 👇


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz