wtorek, 14 kwietnia 2020

Kwietniowy prezent od Ibuka

Kiedy marzymy o wyjściu z domu, to może Do Santiago z Emilią i Szymonem Sokolikami? Para młodych dziennikarzy szczegółowo opisuje swoją 27-dniową pieszą pielgrzymkę Camino de Santiago – Drogą Świętego Jakuba. Przemierzyli, tak jak tysiące, miliony pielgrzymów, niemal 800 kilometrów. W tej drodze duchowe i mistyczne przeżycia przeplatały się z całkiem prozaicznymi, a nawet trywialnymi. W ich opowieści napotkamy historię Kościoła, a w niej polskie ślady oraz praktyczne wskazówki, jak z Paryża (tanio!) przejechać do Saint-Jean u stóp Pirenejów.
"Jednym z charyzmatów Drogi Świętego Jakuba jest to, że stając się pielgrzymem, zgadzasz się na wszystko, co cię spotyka, przyjmujesz wszelkie trudności z pokorą godną średniowiecznych pątników, kontemplujesz zdarzenia i zgadujesz, czego święty Jakub chce cię przez to nauczyć." (fragment książki)

Bezpłatny dostęp do wirtualnej czytelni Ibuk Libra dla naszych zarejestrowanych czytelników wraz z kodami, które otrzymacie, wysyłając maila: wypozyczalnia@cen.info.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz